Deratizace, hubení myší

Úvod » Deratizace, hubení hlodavců Praha » Deratizace, hubení myší
Nezávazná poptávka

Stačí, když do vašeho bytu vnikne jedna myš domácí a vznikne velký problém. Nejen, že se velice rychle rozmnoží, ale také všude zanechává nepříjemné stopy.

V mnoha českých domácnostech se vyskytuje myš domácí. Každý, kdo má s tímto problémem zkušenosti, tak ví, jak těžké je zbavit se tohoto vetřelce. S problémem, jak se zbavit myší, si většinou sami neporadíme. Proto je vhodné obrátit se na profesionální firmu, která má nejen dostatek zkušeností, ale také disponuje moderními technologiemi.

  • Hubení myší je totiž celkem náročné.
  • Není ji vůbec snadné chytit.

Dřívější metody, kdy se do pastičky nastražila nějaká potravina, ve většině případech nezabírají. Další věcí, která v podstatě znemožňuje laické hubení myší v domě, je jejich schopnost rychle se množit.

  • Myš je také v podstatě nemožné nechat vyhladovět.
  • Pokud má nouzi, pustí se s chutí téměř do všeho.

Její přítomnost poznáte nejen podle ohlodaných věcí, ale také podle trusu, který po ní všude zůstává.

  • I v tomto ohledu je myš velice nebezpečná.
  • Její trus může obsahovat parazity, které jsou pro člověka velice nebezpečné.

Myš je těžké polapit

S problémem, jak vypudit myši z domu, se tedy raději obraťte na profesionální firmu, která se zabývá deratizací všech druhů hlodavců. Celý proces je velice rychlý a efektivní. Kromě odstranění myší, můžete také počítat s dezinfekcí zasažených míst i s odhalením přístupových cest. Poté, co bude váš domov opět pouze vaším útočištěm, zjistíte, že byla u deratizace myší cena velice příznivá. Stačí si jen uvědomit, kolik potravin a bytového vybavení zůstalo zachráněno.

  • Myš domácí je také záludná svými fyzickými schopnostmi.
  • Nejen, že velice rychle běhá, ale také dobře šplhá, skáče a plave.

Tomuto zvířátku se tedy mnohdy nevyhnou ani majitelé panelového bytu ve vyšších poschodích. Pokud se myš dostane do jednoho bytu, je jen otázkou času, kdy obsadí i sousední území. Je tedy nutné zakročit opravdu včas, než se problém rozšíří do větších rozměrů.