Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Hubení švábů

Úvod » Dezinsekce Praha » Hubení švábů
Nezávazná poptávka

Hubení švábů cena

Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

hubení švábů

hubení švábů Praha
hubení švábu

likvidace švábů

dezinsekce švábů

 

Zbavit se v co nejkratším čase švábů v domácnosti i veřejných prostorách je nutné nejen z důvodu ochrany lidského zdraví, ale také tím ochráníte svůj majetek.

Jednou z nejvíce nepříjemných záležitostí je šváb v bytě. Zbavit se tohoto nepříjemného hmyzu je v současné době stále náročnější. Likvidace švábů je totiž stále komplikovanější i z toho důvodu, že je šváb stále odolnější vůči běžně používaným prostředkům. Deratizace švábů Praha má s tímto procesem velké zkušenosti a vědí, jak se zbavit švábů rychle a především efektivně.

  • Švábi v domácnosti jsou většinou na tmavých a vlhkých místech, ke kterým není snadný přístup.

Jak probíhá deratizace švábů odbornou firmou? Nejprve je nutné zjistit jejich přítomnost. To je možné i podle specifickému zápachu, který tento hmyz vydává. Likvidace švábů svépomocí by bylo velice problematické také z toho důvodu, že jeden chycený šváb znamená většinou deset schovaných na dalších místech. Studie prokázaly, že švábi jsou disponovaní přežít i v extrémních podmínkách a pokud nemají žádné vhodné potraviny, jsou schopni se živit v podstatě čímkoliv. Což znamená, že nepohrdnou ani omítkou nebo jinými běžně nestravitelnými materiály.

  • Švábi jsou také přenašeči mnoha nebezpečných onemocnění, které mohou mít i fatální následky.

Odstraněním švábů ochráníte nejen zdraví svých blízkých

Dezinsekce švábů odbornou firmou probíhá tak, že se v první řadě uschovají potraviny a předměty, které s potravinami přicházejí do styku. Místnost, ve které se likvidace uskutečnila, musí být také nejméně osm hodin uzavřená, poté vyvětrána průvanem a vyprány veškeré textilie.

  • V případě, že se ve vaší domácnosti nebo provozovně vyskytl šváb obecný nebo rus domácí, likvidace bude nutná pouze s pomocí profesionální firmy.

Ze zkušeností odborníků je známo, že se stále častěji vyskytuje šváb doma i ve veřejných prostorách. Může se ukrývat například i v šachtách technických rozvodů. A pak je jejich likvidace skutečně náročná.

  • Podmínky a podrobnosti, ke kterým patří u deratizace švábů cena, se dozvíte na webových stránkách specialistů na boj s veškerými nežádoucími vetřelci.

Hubení švábů – provádíme kompletní dezinsekce:

Dezinsekce provádíme proti všem škůdcům a hmyzu. Níže uvádíme ty nejčastěji prováděné zákroky: