Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Vyklízení a dezinfekce po úmrtí

Úvod » Vyklízení a dezinfekce po úmrtí
Nezávazná poptávka

Dezinfekce - ceník

ÚkonKč/stanice
cena za úklid a dezinfekce po zemřelémod 8 500 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Úmrtí v rodině je bolestivou událostí a bohužel to není jen o zármutku, ale rovněž o dalších povinnostech, které je třeba zajistit. Například vyklizení bytu.

Vyklízení a dezinfekce po úmrtí

Pokud nastane úmrtí v bytě, tak je to samozřejmě nepříjemná záležitost. Hlavně je nutné se postarat o vyklizení pozůstalosti a zejména dát důraz na likvidaci zdravotních rizik. Po úmrtí dochází v těle k hnilobným procesům, ty mohou během krátké doby vést k šíření a růstu bakterií, plísní a virů. Po delší době může dojít i k zápachu, který se poté nelibě šíří volně po prostorách. Díky tomu se provádí dezinfekce po zemřelém, která zajistí důsledné odstranění těchto nežádoucích vlivů na okolí, včetně zajištění čistého vzduchu. V tomto případě je velmi účinná technologie dezodorizace. Ozón totiž velmi efektivně reaguje na mikroorganismy a desinfekce po mrtvole je tak velmi účinná. Zajistíme bezpečné vyklizení bytu po zemřelém, cena se poté bude odvíjet podle náročnosti a způsobu použitých prostředků.

Další rizikové faktory, které při úklidu po zemřelém řešíme

  • Záleží na době, kdy byl zde mrtvý nalezen. Pokud to byla delší doba, tak vše mohou ovlivnit i odpadky, zbytky jídla a přilákat tak nežádoucí hlodavce což značí další problém. Nicméně i s tím si lze snadno poradit. Bude provedena kompletní sanace bytu po zemřelém.
  • Teplota, vlhkost a proudění vzduchu mohou výrazně zasáhnout do hnilobného procesu a je nutné zajistit co nejdříve dezinfekci bytu po mrtvole.
  • Pokud zde zůstaly domácí mazlíčkové, tak i ti se mohou svými výkaly podílet na šíření další nákazy. Zajistíme důkladný Úklid po mrtvole.

Během letních měsíců se velmi rychle kontaminuje prostor. Je nutné, aby úklid a dezinfekce po zemřelém proběhly co nejdříve. Samozřejmě za pomoci účinné technologie a v ochranném obleku. Intenzita sanace je vždy rozdílná, jelikož záleží na daných okolnostech a rozsahu znečištění či odstranění biologického materiálu. Ceny vyklizení bytu po zemřelém jsou pohyblivé, vše se odvíjí od doby, kdy nastalo úmrtí a jaká je síla znečištění. Náklady zpravidla hradí dědic a v případě, kde nejsou známi žádní příbuzní, tak pronajímatel. Úklid po zemřelém je nutný provést ve velmi krátké době, nejlépe ihned po zjištění úmrtí.

Úklid po mrtvole – naše služby

Pokud máte zájem o vyklízení a dezinfekci po zemřelém, neváhejte nás kontaktovat. Zdali se v bytě nachází biologický odpad nebo jiná ohniska šíření nákazy, bakterií a virů, jen včasný zásah zastaví tento proces šíření. Disponujeme potřebnou technologií a prostředky Dezinfekce po zemřelém se provádí efektivním způsobem a je skutečně zajištěno, že byt bude opětovně bezpečný a čistý.

Mimo uvedených služeb provádíme též deratizace a to jak Deratizace Praha a střední Čechy, tak i po celé ČR.