Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Hubení štěnic v bytě

Úvod » Dezinsekce Praha » Hubení štěnic v bytě
Nezávazná poptávka

Hubení štěnic v bytě cena

Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

Dezinsekce štěnic cena podle bytu

Štěnice byt 0+1od 950 Kč
Štěnice byt 1+1od 1150 Kč
Štěnice byt 2+11 350 Kč
Štěnice byt 3+11 450 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

hubení štěnichubení štěnic 1

hubení štěnic Praha

likvidace štěnic

Štěnice jsou nepříjemným společníkem především v čase našeho nočního odpočinku, kdy vylézají z úkrytů a s chutí se do nás zakousnou. Je potřeba provést účinné hubení štěnic.

Jedním z největších strašáků v oblasti bydlení jsou štěnice v bytě. Nejen, že jsou tato zvířátka skutečně odpudivá, ale také nám mohou způsobit bolestivá kousnutí. Likvidace štěnic by se tedy rozhodně nemělo odkládat.

  • U těchto nežádoucích nájemníků našich bytů je nejhorší to, že si většinou vyberou naši postel.
  • Pokud vás tento problém postihl a vy nevíte, jak se zbavit štěnic v posteli, pak vám mohou přijít na pomoc odborníci deratizace štěnic Praha, kteří mají zkušenosti s tímto nepříjemným hmyzem a vědí, jak zničit štěnice.

Štěnice jsou čím dál odolnější

Likvidace štěnice domácí je v současné době celkem náročná, protože je těžké je objevit a také je jejich odolnost stále větší. Při dezinsekci štěnice v bytovém domě je nutné používat moderní přípravky, které mají mnohem větší účinnost.

  • Proto je zapotřebí povolat odborníky, kteří mají dostatek zkušeností s tím, jak zahubit štěnice.

Na trhu můžete najít také odpuzovač štěnic. Ten však není účinný, a proto se poraďte s profesionály, kteří vědí, jak na štěnice. Odborná firma, která provádí hubení štěnic Praha, vám také prozradí, jaká je za hubení štěnic cena. Aby bylo možné štěnice vyhubit skutečně tak, aby byl byt čistý, je mnohdy nutné přípravky mezi sebou kombinovat.

Insekticidy ztrácejí účinnost

V dřívějších dobách byly nejvíce používané insekticidy na štěnice. Dnes už tyto prostředky nejsou tolik využívané, protože vůči těmto přípravkům začínají být štěnice rezistentní. Je tedy jasné, že u štěnice domácí hubení nemusí přinést bez odborných znalostí celý proces kýžený výsledek. U likvidace štěnice cena není nikterak vysoká. A za náš klid a pohodový spánek jistě není cena deratizace štěnic rozhodujícím faktorem.

  • Pro přesnou představu můžete navštívit webové stránky, kde je vám k dispozici informativní deratizace štěnic ceník.

Hubení štěnic – provádíme kompletní dezinsekce:

Dezinsekce provádíme proti všem škůdcům a hmyzu. Níže uvádíme ty nejčastěji prováděné zákroky:

Hubení štěnic – nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

Co nesnáší štěnice?

Profesionální biocidní látky, které se v kombinaci s vodou namíchají v postřikovači a místa výskytu se ošetří. V extrémních případech se může použít dýmovnice nebo aerosol.

Jak připravit byt na hubení štěnic?

Je potřeba vyprázdnit úložné prostory postelí, s kterými se při postřiku manipuluje. Dále je dobré pořádně uklidit (vyluxovat, vytřít podlahu) – po aplikaci insekticidu se to totiž dva týdny nesmí dělat. Ložní prádlo je potřeba vyprat na 60 stupňů, eliminuje to případné jedince, kteří by se nacházeli v lůžkovinách.

Jak se poznají štěnice v bytě?

Většinou najdete přímo živého jedince lezoucího po posteli, případně naleznete na těle kousance. Štěnice se také při růstu svlékají z kůže a zanechávají v posteli nebo jejím okolí tzv. svlečky. Dalším ukazatelem může být trus štěnic – malé černé tečky, většinou se nacházejí v konstrukci postele.

Jak vypadá kousnutí od štěnice?

Kousnutí od štěnic vypadá jako tmavě zbarvená tečka s narudlým okolím. Často se jich vyskytuje víc vedle sebe v jedné řadě. U některých jedinců se nemusí kožní reakce vyskytovat. Pokud je reakce viditelná, tak hlavně v oblastech trupu, krku, rukou a nohou.

Jak vypadá štěnice domácí?

Měří na délku kolem 6mm, samice mají tělo oválné, samci trochu protáhlejší. Mají tři páry nohou.

Jak dlouho trvá likvidace štěnic?

Likvidace štěnic trvá 6 týdnů. Po aplikaci postřiku, která trvá zhruba 30 minut (záleží na počtu míst s výskytem), je potřeba počkat 14 dnů do druhé aplikace, a taktéž do třetí.

Jak se likvidují štěnice?

Biocidním postřikem. Ne však volně dostupným, ale profesionálním, který je několikanásobně silnější. Aplikuje se zejména na postele a pohovky, ale i na podlahu, zdi, noční stolky nebo třeba do stoupaček.

Co dělat po deratizaci štěnic?

Nejlépe neutírat a nevysávat ošetřené plochy a to po dobu 14 dnů do další aplikace. Nebýt minimálně 8 hodin v místě použití postřiku a po uplynutí tohoto času nechat prostor pořádně vyvětrat. Dále se Neporučuje přespávat mimo místo výskytu, kvůli možnému rozšíření do jiných pokojů.

Jak se rychle zbavit štěnic?

Je potřeba si pozvat profesionála, svépomocí se štěnic určitě nezbavíte. Jsou totiž velmi odolné a i za použití profesionálních přípravků, které jsou výrazně silnější než ty volně dostupné, bývá likvidace často obtížná.

Jak rychle se šíří štěnice?

Samice štěnic klade vajíčka po každém nasátí krve, přibližně 2x do týdne. Z vajíček se po pár dnech vylíhnou malé nymfy, z nichž se do třiceti dnů stanou dospělí jedinci.

Jak často kouše štěnice?

Štěnice vás může pokousat 1x – 2x za týden, jen stěží vyhladoví, zhruba tak za rok.