Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Dezinfekce bytů, dezinfekce kanceláří

Úvod » Dezinfekce bytů, dezinfekce kanceláří
Nezávazná poptávka

Dezinfekce - ceník

ÚkonKč/stanice
cena za úklid a dezinfekce po zemřelémod 8 500 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Existuje mnoho nepříznivých vlivů, které mohou ovlivnit celkový zdravotní stav. Mikročástice bakterií a virů dokáží proniknout i do těch méně přístupných míst.

Jak vyzrát nad viry, bakteriemi a další nákazou

Efektivně provedená dezinfekce je jediným správným řešením, jak opět získat čisté a hygienicky ošetřené prostory. Zároveň moderní technologie umožňuje v současné době intenzivně bojovat i s dalším vysoce nakažlivým virovým onemocněním, jako je například Covid-19. V podstatě díky provedené dezinfekci prostorů chráníte všechny osoby, které se budou v místnostech pohybovat. Výrazně se tak zamezí šíření nemoci a vzniká bezpečné prostředí.

Chráníme váš majetek i zdraví

Provádíme dezinfekci soukromých i firemních objektů, rodinných domů, bytů, obchodů či kanceláří, čímž vytváříme bezpečné a hygienické podmínky. Díky profesionálnímu přístupu, moderní technologii a zkušenostem máme 100 % výsledky. Na vaše požadavky reagujeme velmi rychle a podle vašich potřeb. V případě virového onemocnění jsme dostupní ve velmi krátké době na uvedené adrese, kde provedeme celkovou dezinfekci prostorů.

Proč zvolit naše služby

  • Při prvním kontaktu provedeme odbornou konzultaci ohledně dezinfekce bytů, místností, případně jiných objektů a zvolíme nejefektivnější postup.
  • Zajistíme dezinfekci po odstranění nežádoucího hmyzu, hlodavců a jiných škůdců.
  • Účinnou dezinfekcí odstraníme viry, bakterie, plísně a další choroboplodné zárodky. Polymerová dezinfekce se provádí s velmi účinnou látkou, která se postará o důkladnou likvidaci všech zárodků, včetně virových nákaz.
  • Provádíme rovněž preventivní ošetření povrchů a předmětů, jak v soukromých, tak firemních objektech. Současně je tak provedena dezinfekce vzduchu v místnosti.
  • Můžete se na nás obrátit kdykoliv bude potřeba. Cílem je efektivní dezinfekce, prostor poté lze opětovně využívat zhruba po 20-30 minutách od provedení.
  • Potřebujete dezinfekce kanceláří? Neváhejte se na nás obrátit. Nemusíte se obávat o citlivou elektroniku či vybavení kanceláří. Vytvoříme bezpečné prostředí pro vaše zaměstnance a klienty. Dezinfekce kanceláří polymerovým dezinfekčním přípravkem s účinnou látkou, je nejefektivnější způsob likvidace všech nežádoucích virů a bakterií.
  • Používáme moderní vybavení. Námi provedená dezinfekce místnosti je bezpečná a předně účinná.

Naše firma zajišťuje preventivní monitoring a poté poskytuje účinnou dezinfekci. Odborník posoudí prostředí a poté se zvolí nejvhodnější postup dezinfekce. Zkušení odborníci zajistí provedení dezinfekce se zvolenými prostředky a postupy. Zajišťujeme rychlou a účinnou dezinfekci.

V případě zájmu o dezinfekci prostorů, nás neváhejte kontaktovat.

Mimo profesionálních dezinfekcí provádíme též deratizace a to jak Deratizace Praha a střední Čechy, tak i po celé ČR.