Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

O nás

Je možné, že váš domov navštívili celkem nezvaní hosté. Nejedná se o zloděje, ale o hlodavce nebo nepříjemný hmyz. S touto nezvanou návštěvou si umíme poradit.

Poptávka

Deratizace a dezinfekce je jedinečné řešení

 

Víme, jak je nepříjemné, když se tyto nezvaní hosté usadí v místě, kdy bydlíte nebo provozujete svoji podnikatelskou činnost. Naštěstí naše firma Deratizace Praha má skutečně skvělé výsledky a jsme ochotni vám po předešlé konzultaci nabídnout efektivní pomoc. Prostory vydezinfikujeme a zajistíme je podle nejnovější bezpečné a účinné moderní technologie.

  • Provádíme deratizaci – nejedná se pouze o likvidace potkanů, a hubení myší či krys, kteří se běžně stahují do obydlí, ale rovněž dalších nežádoucích hlodavců, kteří se velmi rychle množí a samozřejmě roznáší i řadu infekčních chorob.
  • Dezinsekce je nesmírně důležitou součástí naší práce. Zde se zaměřujeme na nepříjemný hmyz, který nezná hranice, kam se může až nastěhovat. V tomto případě se jedná o hubení štěnic, blech, hubení mravenců, molů, hubení švábů, octomilek, ale zajistíme rovněž i likvidace sršních hnízd a likvidace vosího hnízda.
  • Nabízíme i další služby, které pomohou vyřešit vaše problémy. Pro mnohé je totiž velmi nepříjemné setkání s kunou, která dokáže neskutečně potrápit. Rovněž jsme profesionálové v deratizaci holubů, kteří sice mohou pěkně vypadat, ale infekčních chorob dokáží také dostatečně a rychle rozšířit mezi nás.

 

Jak funguje spolupráce s námi

 

Úplně prvním krokem je nutné zjistit, který hlodavec nebo nezvaný host narušuje vaše soukromí, protože jedině tak se dá efektivně zasáhnout a zlikvidovat hnízdo. Určitě je důležité důkladně prohlédnout prostory a zjistit přístupové cesty. Ty se samozřejmě bezpečně uzavřou a tím se zabrání přístupu nezvaných hostů.

U hmyzu je často obtížné zajistit přístupové cesty, ale ani v tomto případu nemáme problémy s jejich likvidací. Díky profesionálnímu přístupu pracujeme rychle a bezpečně jak pro obyvatele, tak domácí mazlíčky. Za využití moderní technologie máme skutečně skvělé výsledky a na úspěšnost jednotlivých zákroků vám poskytneme 100 % záruku. Pracujeme po celé Praze s dojezdem do 2 hodin. S námi budete mít domácnost či provozovnu opět jako klícku.