Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Likvidace vos a vosího hnízda

Úvod » Dezinsekce Praha » Likvidace vos a vosího hnízda
Nezávazná poptávka

Likvidace vos a vosího hnízda cena

Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

likvidace vosího hnízda

hubení vosího hnízda

hubení vos

likvidace vos

hubení vos Praha

likvidace vos Praha

Likvidace vos a vosích hnízd nechte na odbornících

Vosy jsou nejen obtížným, ale také nebezpečným hmyzem. Zejména v případě, že neodolají sladkému nápoji a vy si jejich přítomnosti nepovšimnete.

Od brzkého jara až do podzimu nás na zahradách i doma obtěžuje nepříjemný hmyz, který může být pro nás i nebezpečným. K těmto druhům patří především vosy. Odpověď na otázku, jak odpudit vosy, není vůbec jednoduchá.

Proč nechat likvidace vos na nás?

  • Likvidace vosího hnízda svépomocí může být velice nebezpečná především z toho důvodu, že se jedná o velmi agresivní hmyz.

Vosy si také najdou pro své ubytování mnohdy špatně přístupné prostory, ve kterých si vytvoří celé kolonie. Bodnutí vosy může být nebezpečné především pro alergiky nebo malé děti.

  • Pokud řešíte problém, jak se zbavit vos ve zdi, pak je nutné využít profesionální firmu, která si s tímto problémem poradí procesem, kterým je deratizace vosích hnízd.
  • Jak vyhubit vosy ve zdi ale nemusí být jediný problém, který je zapotřebí vyřešit.

Odborné firmy také často řeší problém likvidace vos ve střeše. Hubení vosího hnízda je v tomto případě zvlášť žádoucí, protože se snadno mohou dostat do obytných prostor a tam ohrožovat jejich obyvatele. Mohou například zaútočit na vašeho potomka a ohrozit ho na životě.

  • Po několikanásobném bodnutí může nastat alergický šok, který může skončit i smrtí.

Problém s tím, jak zlikvidovat vosy v domě, je tedy při jejich výskytu prioritní.

Likvidace vos bude efektivní v každém prostoru

Odborná firma si tedy poradí s tím, čím zahubit vosy v jakémkoliv prostoru. Vosy se také mohou ubytovat v nějakém podzemním prostoru na vaší zahradě. To je také velice nebezpečné nejen pro vaše děti, ale i pro vaše domácí mazlíčky.

  • Vyřešte tedy problém, jak na vosy na zahradě nebo vosy v zemi – likvidace, včas.

Tam mohou být nebezpečné především tím, že si nemusíte všimnout jejich vniknutí do sladkých nápojů nebo do piva. Pro řešení problému, čím vyhubit vosy anebo jak vypudit vosy, vám pomohou odborníci, kteří mají nejen účinné prostředky ale také dostatek zkušeností.

  • Jaká je za deratizace vos cena, vás budou informovat webové stránky.

Hubení vos – provádíme kompletní dezinsekce:

Dezinsekce provádíme proti všem škůdcům a hmyzu. Níže uvádíme ty nejčastěji prováděné zákroky:

Likvidace vos – nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

Co nesnáší vosy?

  • Silné vůně: Vosy nesnáší určité vůně, jako je máta, eukalyptus, skořice nebo česnek. Tyto vůně je mohou odradit.
  • Silný vzduchový proud: Vosy jsou lehké a silný vzduchový proud, například z ventilátoru, je může rušit a znesnadňovat jim létání.

  • Voda: Vosy mají hydrofobní povrch, na kterém se voda neudržuje. Pokud vosu postříknete vodou nebo umístíte misku s vodou poblíž, může je to odradit.

  • Pohyb a vibrace: Vosy jsou citlivé na pohyb a vibrace. Energetický pohyb nebo vytváření vibrací v okolí vos může vosy rušit a donutit je odletět pryč.

Kdy likvidovat vosy?

Tolik na tom nesejde, v létě, kdy jsou noci teplé, není ráno dostatečné chladno na to, aby vosy nebyly aktivní.

Jak zlikvidovat vosy?

Nejlépe objednat profesionální zásah od firmy zabývající se DDD. Samotná likvidace vos je prováděna za použití insekticidních sprejů nebo prášku.

Jak vypadá vosí hnízdo?

Má světle hnědou barvu, vyrobené je z materiálu připomínajícího papír. Může být buď celé odkryté s náletovou dírou ve spodní části, případně schované v prakticky jakékoli dutině – v tomto případě je vidět pouze náletová díra, kterou vosy lezou dovnitř a ven.

Co když mám doma hnízdo vos?

Nejlepší volbou je kontaktování odborníka, který hnízdo zlikviduje. Sami se do toho raději nepouštějte, bez zkušeností to může být velice nebezpečné.

Co dělají vosy v zimě?

V zimě hnízda nejsou aktivní. Všechny dělnice se začátkem chladného počasí umírají, umírá i královna, přežijí však nově narozené královny, které se z hnízda rozletí, přezimují a se začátkem teplého počasí zakládají vlastní hnízda.

Kdy hnízdí vosy?

Vosí hnízda se začínají objevovat ke konci jara, přes léto se hnízda zvětšují a s prvními mrazíky vymírají.

Jak na vosy v bytě?

Ve chvíli, kdy najdete hnízdo, máte napůl vyhráno, stačí zavolat si firmu, která Vám ho zlikviduje. Vosy ale mohou mít hnízdo i několik stovek metrů vzdálené od vašeho bytu.

Jak se zbavit vosího hnízda ve zdi?

Dezinsekce hnízda ve zdi je komplikovanější než likvidace hnízda, které je celé vidět. Je třeba náletovou dírou do dutiny pod tlakem vpravit insekticidní prášek, který se dostane všude a hnízdo vyhubí.