Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace Praha

Úvod » Deratizace Praha
Nezávazná poptávka

Deratizace Praha cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha hlodavcůDeratizace Praha

Deratizace Praha 2

Deratizace Praha 5

Deratizace Praha 6

Deratizace Praha 7

Deratizace Praha 8

Deratizace Praha 9

Deratizace Praha – hubení hlodavců

Hlodavci, kteří se stále více dostávají do bezprostřední blízkosti lidských obydlí, mohou být velice nebezpeční. A to zejména v případě přenosu nákazy. Z toho důvodu vám doporučujeme s deratizací neotálet a v případě přemnožení ihned volat naše Deratizace Praha.

Deratizace neprovádějte sami – hrozí rezistence

Nejen venkov, ale i stále více obyvatel měst se potýká s jedním závažným problémem, kterým jsou hlodavci, jejichž přítomnost může být nebezpečná. Nedoporučujeme, aby jste deratizaci prováděli sami a to ani v případě, že si zakoupíte profesionální techniku, která by vás vyšla dráze než zásah od nás. Hlavním rizikem neprofesionální deratizace je, že si hlodavci vybudují rezistenci a poté i odborný zákrok nemusí být tak účinný a je třeba deratizaci opakovat vícekrát.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Deratizace Praha – proč zvolit naší firmu?

  • hubení hlodavců probíhá pomocí moderního vybavení pod dohledem odborného personálu
  • dojezd do 2 hodin od zavolání
  • více jak 15 let praxe
  • 100% záruka vrácení peněz, když deratizace nebude úspěšná

Spolehlivé a bezpečné hubení

Deratizace je možné provádět i v činžovních, panelových nebo rodinných domech. Hlodavců vás zbavíme také v podzemních prostorách, kterými jsou garáže nebo technické místnosti.

Zvláštní důraz na dokonalý výsledek klademe na potravinářské provozy (výrobny, jídelny, restaurační zařízení) a také na obchodní a jiné veřejné komplexy. Pomůžeme vám zbavit se nežádoucích nájemníků také v hotelových a ubytovacích zařízeních. Hubení myší, hubení hrabošů a také tam, kde je zapotřebí vyhubit hryzec, hubení probíhá pokládáním nástrah do speciálních stanic, které jsou uzpůsobené podle velikosti hlodavce.

Deratizace Praha – postup

  • Prvním krokem je tedy zjištění, který hlodavec narušuje váš prostor, aby bylo možné zasáhnout tím nejefektivnějším způsobem.
  • Celý proces je zakončen komplexní prohlídkou, jejímž cílem je zjištění přístupových cest a jejich následné uzavření.

O bezpečnost dětí nebo i domácích zvířat se nemusíte obávat. Tam, kde je to žádoucí, používají se plastové stanice, které jsou pevně spojené s podlahou. Deratizace se většinou týká především hubení potkanů.

Stačí, když do vašeho bytu vnikne jedna myš domácí a vznikne velký problém. Nejen, že se velice rychle rozmnoží, ale také všude zanechává nepříjemné stopy.

Deratizace a dezinsekce – rozdíl

Lidé si často pletou tyto dva pojmy a nevědí přesně, co který znamená. Pokud se bavíme o deratizaci, tak je to ve spojitosti s hlodavci. Dezinsekce se používá zase ve spojitosti s hmyzem. Pokud ovšem použijete termín deratizace štěnic, tak to není úplně správně, ale každý bude i tak vědět, že máte na mysli hubení štěnic.