Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 8

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 8
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 8 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 8
Deratizace Praha 8 hlodavců

Deratizace Praha 8 potkanů

Deratizace Praha 8 myší

Deratizace Praha 8 krys

Deratizace Praha 8 potkani

Deratizace Praha 8 hubení

Deratizace Praha 8 potkan
Deratizace Praha 8

Deratizace Praha 8 provozujeme od samého začátku naší firmy, který se datuje již od roku 2005, což je již více jak 17 let. Na Praze 8 a stejně tak po celé Praze, nabízíme veškeré naše DDD služby – deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 8 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 8 jsou od naší firmy prováděny nejen rychle, efektivně a bezpečně ale také s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha děláme již více jak 16 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 8 je dojezd do 120 minut od vašeho zavolání

Deratizace Praha 8 – proti komu je mířena nejvíce?

Praha 8 a její okolí je jednou z nejčastějších lokalit, kam deratizace směřujeme. Naše rychlá, diskrétní a bezpečná deratizace Praha 8 je často žádaná a nejvíce namířena proti potkanům, myším a krysám.

Deratizace Praha 8 – potkan

Jak jsme již psali v předešlém odstavci, tak potkan je nejčastějším terčem deratizace Praha 8 a nejen na Praze osm, ale po celé Praze a všech větších městech v České republice. Hubení potkanů naše firma provádí s garanci rychlého dojezdu a 100% úspěšnosti. Pokud se dodrží námi navrhovaný postup pro deratizaci Praha 8 a výsledek nebude dokonalý, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě je žádoucí redukovat, protože potkan může přenášet na člověka či domácího mazlíčka různé nemoci jako je například žloutenka, salmonelóza nebo parazita, kterým by například mohl být svalovec. Dalším nebezpečím, které potencionálně potkan může představovat, je, že pokud se cítí ohrožen, tak zaútočí i na člověka. U Deratizace Praha 8 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 8 – myš domácí

Myš domácí je dalším hlodavcem, proti kterému je často deratizace Praha 8 vedena. Myš sice sežere naprosto všechno, ale je spíše překážkou nežli výhodou v její deratizaci. Pokud má myš co jíst, tak nemá potřebu vylézat z úkrytu. Její deratizace svépomocí se díky této skutečnosti stává téměř nemožnou. Zároveň špatně provedené deratizace a to platí i u ostatních hlodavců a hmyzu, nese riziko, že si paraziti vytvoří rezistenci vůči použitým jedům a následný, byť profesionální deratizace bude značně stižena. Naši odborníci si ale vždy poradí, protože hubení myší provádíme skoro 20 let a neustále sledujeme nejnovější trendy.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3 – deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7 – deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 8

V rámci dezinsekce Praha 8 vám můžeme nabídnout níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.