Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 2

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 2
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 2 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 2 Vyšehrad
Deratizace Praha 2 Nové Město

Deratizace Praha 2 Vinohrady

Deratizace Praha 2 Nusle

Deratizace Praha 2 krys

Deratizace Praha 2 potkani

Deratizace Praha 2 hubení

Deratizace Praha 2 potkan
Deratizace Praha 2

Deratizace Praha 2 pravidelně provádíme již od  samého počátku naší firmy, což je již více jak 16 let. Na Praze 2 nabízíme veškeré naše DDD služby – deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 2 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 2 jsou od naší firmy prováděny rychle, efektivně, bezpečně a s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha děláme více než 16 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 2 je dojezd do 120 minut od zavolání

Deratizace Praha 2 – proti komu je mířena nejvíce?

Praha 2 a její okolí je jednou z nejčastějších lokalit, kde deratizace realizujeme. Naše rychlá a diskrétní deratizace Praha 2 je často žádaná a nejvíce namířena proti potkanům, myším a krysám.

Deratizace Praha 2 – potkan

V rámci deratizace Praha 2  je nejvíce poptávek právě po likvidaci potkanů. Tento problém se ale netýká pouze Prahy 2, ale celé Prahy a dokonce i ve všech větších městech v naší republice.  Hubení potkanů je od naší firmy vždy s garancí rychlého dojezdu a 100% úspěšnosti. Pokud se dodrží námi navrhovaný postup pro deratizaci Praha 2, tak vám garantujeme, že když nebude likvidace potkanů úspěšná, že vám vrátíme vaše peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě není žádoucí a to z toho důvodu, že přenáší infekční choroby na člověka či domácího mazlíčka. Konkrétně zde existuje možnost, že by vás potkan mohl nakazit žloutenkou, salmonelózou nebo nějakým parazitem, jakým je například svalovec. Pokud se cítí potkan ohrožen, tak je schopen zaútočit i na člověka a to je další potencionální nebezpečí. U Deratizace Praha 2 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 2 – myš domácí

Myš domácí je dalším hlodavcem, proti kterému je často deratizace Praha 2 vedena. Myš je známá tím, že sežere naprosto všechno, ale to naneštěstí neznamená, že je jí díky tomu snadné polapit. Pokud má myš dost potravy, tak nemá potřebu vylézat z úkrytu. Její deratizace svépomocí se díky této skutečnosti stává téměř nemožnou. Pokud je neodborná deratizace neúspěšná, je možné, že si myši vytvoří rezistenci a následná profesionální deratizace bude vyžadovat více práce. Bezpečnost je pro profesionální firmy na prvním místě, kdežto u deratizace, kterou provádí laik, je zde riziko otravy psa či kočky. Deratizace Praha 2 a i ve všech ostatních lokalitách se opravdu doporučuje nechat na odbornících. Hubení myší provádíme léta.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1 – deratizace Praha 2 – deratizace Praha 3 – deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 2

V rámci dezinsekce vám nabízíme níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.