Aktuálně nabízíme hubení sršňů a vos od 1550 Kč. Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 739 588 341.

Deratizace a desinsekce Praha 1

Úvod » Deratizace a desinsekce Praha 1
Nezávazná poptávka

Deratizace a desinsekce Praha 1 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 1 Staré Město
Deratizace Praha 1  Josefov

Deratizace Praha 1 Hradčany

Deratizace Praha 1 Malá Strana

Deratizace Praha 1 Nové Město

Deratizace Praha 1 potkani

Deratizace Praha 1 hubení

Deratizace Praha 1 potkan
Deratizace Praha 1

Deratizace Praha 1 provozujeme od samého založení naší firmy, což je již více jak 16 let. Na Praze 1 nabízíme veškeré naše DDD služby – deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 1 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 1 jsou od naší firmy prováděny nejen rychle, efektivně a bezpečně ale také s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha děláme již více jak 16 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 1 je dojezd do 120 minut od vašeho zavolání

Deratizace Praha 1 – proti komu je mířena nejvíce?

Praha 1 a její okolí je jednou z nejčastějších lokalit, kam deratizace směřujeme – Staré Město a Josefov a další části katastrálních území Hradčany, Malá Strana, Nové Město, Holešovice a Vinohrady. Naše rychlá a diskrétní deratizace Praha 1 je často žádaná a nejvíce namířena proti potkanům, myším a krysám.

Deratizace Praha 1 – potkan

Potkan je nejčastějším terčem deratizace Praha 1 a nejen na Praze jedna, ale po celé Praze. Hubení potkanů je od naší firmy vždy s garancí rychlého dojezdu a 100% úspěšnosti. Pokud se dodrží námi navrhovaný postup pro deratizaci Praha 1 a výsledek nebude dokonalý, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě není žádoucí a to z toho důvodu, že přenáší infekční choroby na člověka či domácího mazlíčka. Lépe řečeno je zde riziko přenosu žloutenky, salmonelózy nebo nějakého parazita jakým je například svalovec. Dalším nebezpečím, které potencionálně potkan může představovat, je, že pokud se cítí ohrožen, tak zaútočí i na člověka. U Deratizace Praha 1 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 1 – myš domácí

Myš domácí je dalším hlodavcem, proti kterému je často deratizace Praha 1 vedena. Myš je známá tím, že sežere naprosto všechno, ale to naneštěstí neznamená, že je jí díky tomu snadné polapit. Pokud má myš dost potravy, tak nemá potřebu vylézat z úkrytu. Její deratizace svépomocí se díky této skutečnosti stává téměř nemožnou. Zároveň špatně provedené deratizace následně ztěžují odborný zásah, protože si hlodavci mohou vypěstovat rezistenci na použité jedy. Bezpečnost je pro profesionální firmy na prvním místě, kdežto u deratizace, kterou provádí laik, je zde riziko otravy psa či kočky. Deratizace Praha 1 a i ve všech ostatních lokalitách se opravdu doporučuje nechat na odbornících. Hubení myší provádíme léta.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1 – deratizace Praha 2 deratizace Praha 3 – deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 1

V rámci dezinsekce vám nabízíme níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.