Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 7

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 7
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 7 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 7
Deratizace Praha 7 hlodavců

Deratizace Praha 7 potkanů

Deratizace Praha 7 myší

Deratizace Praha 7 krys

Deratizace Praha 7 potkani

Deratizace Praha 7 hubení

Deratizace Praha 7 potkan

Deratizace Praha 7

Deratizace Praha 7 pravidelně děláme již od samého založení naší firmy Deratizace Praha. Ta byla založena v roce 2005. Díky tomu máme s deratizacemi na Praze 7 velkou porci zkušeností, které dokážeme zúročit. Provádíme kompletní DDD služby – deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 7 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 7 jsou od naší firmy prováděny rychle, efektivně, bezpečně a s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha děláme více než 16 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 7 je dojezd do 2 hodin od zavolání

Deratizace Praha 7 – proti komu je mířena nejvíce?

Deratizace Praha 7 jsou v našem podání vždy rychle, bezpečné a s dokonalým výsledkem. Garantujeme jak dojezd do 2 hodin, tak i 100% úspěch naší deratizace. Po celé Praze nejčastěji provádíme deratizace proti potkanům, myším a krysám. V tomto pořadí.

Deratizace Praha 7 – potkan

V rámci deratizace Praha 7 je nejvíce pohledávaná služba hubení potkanů. Tento problém se ale netýká pouze Prahy 7, ale celé Prahy a všech větších měst, které se v naší zemi nachází. Hubení potkanů provádíme těmi nejmodernějšími postupy a přípravky. Jestliže bude dodržen námi navržený postup na deratizace Praha 7, tak vám poskytneme garanci, že když nebude likvidace potkanů úspěšná, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě není žádoucí a to z toho důvodu, že přenáší infekční choroby na člověka či domácího mazlíčka. Konkrétně zde existuje možnost, že by vás potkan mohl nakazit žloutenkou, salmonelózou nebo nějakým parazitem, jakým je například svalovec. Pokud se cítí potkan ohrožen, tak je schopen zaútočit i na člověka a to je další potencionální nebezpečí. U Deratizace Praha 7 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 7 – myš domácí

Myš domácí je druhým nejčastějším terčem deratizace Praha 7. Myš je známá tím, že sní úplně vše a není vybíravá. To je však mnohem více nevýhodou v její likvidaci, než byste čekali. Díky tomu, že myš dokáže pozřít opravdu vše, tak nemá důvod vylézat z úkrytu a její odchyt se tak stává téměř nemožným. Nemusíte se ale bát, s likvidací myší na Praze 7 máme četné zkušenosti a poradíme si i ve vašem případě. Bezpečnost je pro nás na prvním místě, kdežto u deratizace, kterou byste prováděli sami, je riziko, že otrávíte psa, kočku a v extrémním případě dítě. Deratizace Praha 7 a i ve všech ostatních lokalitách se opravdu doporučuje nechat na odbornících. Hubení myší provádíme léta.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3 – deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6 – deratizace Praha 7 – deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 7

V rámci dezinsekce vám nabízíme níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.