Deratizace a dezinsekce Praha 10

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 10
Nezávazná poptávka

Parazité, ke kterým patří především hlodavci a podobní škůdci, ale také holubi a lezoucí i létající hmyz, ohrožují nejen naše majetky, ale také naše životy.

U celé řady situací, které nás mohou běžně potkat, je zapotřebí odborný zásah. Platí to i v případě likvidace hlodavců. Například krysy nebo potkani mohou být nebezpeční i tím, že dokáží v případě ohrožení zaútočit i na člověka. Nejen, že způsobí bolestivé zranění, ale také je tu reálné nebezpečí, že dojde ke kontaminaci nějakou infekční chorobou.

  • Dalšími nezvanými návštěvníky jsou holubi.
  • Ti ničí majetky, a navíc jsou také oni přenašeči infekcí.

Proto je nutný odborný zásah deratizace Praha 10, který veškerá nebezpečí eliminuje.

Hmyz může být obtížný i nebezpečný

Některé druhy hmyzu nás obtěžují od jara do podzimu a některé na roční období nehledí a nastěhují se do našich domácností nebo na zahradu. Lezoucí nebo létající hmyz nás může nejen ohrožovat na zdraví (vosy, sršně, blechy, štěnice, šváby), ale také může způsobovat škody na potravinách a majetku (octomilky, moli, mravenci) nebo nám vadí jejich přítomnost (rybenky, škvoři).

  • V každém případě většinou laický zásah příliš nepomůže a je zapotřebí zavolat odbornou firmu dezinsekce Praha 10, která vás všech nežádoucích parazitů zbaví.