Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 10

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 10
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 10 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 10
Deratizace Praha 10 hlodavců

Deratizace Praha 10 potkanů

Deratizace Praha 10 myší

Deratizace Praha 10 krys

Deratizace Praha 10 potkani

Deratizace Praha 10 hubení

Deratizace Praha 10 potkan

Deratizace Praha 10 provádíme již od založení naší firmy, což je více než 20 let. Na Praze 10 neprovádíme jenom deratizace, ale také veškeré ostatní služby v nabídce, jako je dezinsekce a dezinfekce.

Deratizace Praha 10 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 10 jsou od naší firmy prováděny nejen rychle, efektivně a bezpečně ale také s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha děláme již více jak 20 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 10 je dojezd do 120 minut od vašeho zavolání

Deratizace Praha 10 – proti komu je mířena nejvíce?

Praha 10 je lokalitou, kde jsou z hlodavců nejvíce rozšířeni potkani. Tudíž v rámci deratizace Praha 10 nejčastěji provádíme právě likvidace potkanů. Naše rychlá a diskrétní deratizace je vám k dispozici.

Deratizace Praha 10 – potkan

Potkan je ze všech hlodavců tím nejvíce rozšířeným, a tak jsou deratizace Praha 10 z největší části namířeny právě proti tomuto druhu, ale netýká se to pouze Prahy 10, ale všech měst v republice. Na hubení potkanů a na deratizace Praha 10 poskytujeme garanci rychlého dojezdu a 100% úspěšnosti v podobě vrácení peněz. Pokud bude dodržen u deratizace Praha 10 námi navrhovaný postup a deratizace nebude úspěšná, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě není žádoucí, protože potkan může přenášet infekční choroby na člověka či domácího mazlíčka. Existuje zde tedy konkrétně riziko přenosu žloutenky, salmonelózy nebo nějakého parazita jakým je například svalovec. Dalším nebezpečím, které potencionálně potkan může představovat, je, že pokud se cítí ohrožen, tak zaútočí i na člověka. U Deratizace Praha 10 nedoporučujeme provádět hubení na vlastní pěst, protože je zde riziko ohrožení okolních lidí či jejich domácích mazlíčků. Je vhodné rovnou objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 10 – myš domácí

Myš domácí je hlodavcem, proti kterému je deratizace Praha 10 namířena nejčastěji hned po potkanech. Nicméně počet výjezdů v případě myší je značně nižší, protože potkani  myši z Prahy a jiných měst vytlačili. Myš domácí se vyznačuje tím, že dokáže sežrat cokoliv. To však není dobrou zprávou pro její deratizaci, jak by se mohlo na první pohled zdát. Díky tomu, má myš často dost potravy v okolí úkrytu a tím pádem nemá potřebu úkryt opouštět. Provádět tedy deratizace myší na vlastní pěst nedoporučujeme a zároveň varujeme, že špatně provedena deratizace může mít za následek to, že si hlodavci vytvoří rezistenci proti použitým jedům a následná deratizace bude značně obtížnější. Bezpečnost je pro profesionální firmy na prvním místě, kdežto u deratizace, kterou provádí laik, je zde riziko otravy psa či kočky. Deratizace Praha 10 a i ve všech ostatních lokalitách se opravdu doporučuje nechat na odbornících. Hubení myší provádíme léta.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3 – deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 10

V rámci dezinsekce vám nabízíme níže uvedené služby. Dezinsekce se zabývá nikoliv hubením hlodavcům, ale hubením hmyzu. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace, dezinfekce nebo dezinsekce vám nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.