Hubení blech

Úvod » Dezinsekce Praha » Hubení blech
Nezávazná poptávka

 

 

likvidace blech Praha

Hubení blech 1

likvidace blech 1

Hubení blech se zárukou

S blechami není v podstatě možné vypořádat se laickými metodami. Vždy někde alespoň jedna zůstane a založí nový rod. Proto je nutný zásah odborníků. Na hubení blech vám poskytneme 100% záruku. Kdyby nebyl zákrok úspěšný vrátíme vám peníze. Nicméně máme neochvějnou jistotu, která vyplývá z patnáctileté praxe, že hubení blech zvládneme.

Hubení blech – nejčastější mýty

Kolem blech panují zažité mýty a nesmysly. Jedním z nich je, že zvířecí blechy na člověka nejdou. O tom by mohli jistě vyprávět své majitelé domácích mazlíčků, kteří už domů někdy přinesli nevítaného návštěvníka.

  • Zvířecí blecha je jistě spokojenější na těle zvířátka, ale určitě nepohrdne ani krví lidskou.
  • Proto je likvidace blech v bytě celkem problematická.

Hubení blech – blechy nevyhladovíte

Kromě toho není v podstatě možné blechu nechat vyhladovět tím, že odjedete například na týden na dovolenou. Blecha vydrží držet půst až jeden rok. Hubení blech není tedy snadné a vždy je lepší cestou pozvat si odborníky, kteří vědí, nejen jak hubit blechy, ale hlavně, jak vyhubit blechy.

  • Dezinfekce proti blechám, která se běžně prodává, nebývá vždy na 100% účinná.
  • Dezinfekce blech, kterou používají profesionálové, je někdy jediným řešením, jak se zbavit blech v bytě.

Blechy jsou nebezpeční přenašeči chorob

První, co musíme zjistit je, jak poznat blechy doma. Je to jednoduché. Na těle máme štípance a každou chvíli zahlédneme malého „broučka“, který dokáže vyskočit až do výšky 20 cm a do dálky 35 cm. Její rychlost je také příčinou toho, že v podstatě není v laických silách, jak zlikvidovat blechy doma.

Hubení blech nechte na profesionálech

  • Proto, pokud hledáte možnost, jak se zbavit blech doma, kontaktujte firmu, která se zabývá deratizací.
  • Deratizace blech Praha zajistí, že vás tito parazité už nadále nebudou obtěžovat.

Deratizace bytu od blech je také důležitá ze zdravotního hlediska. Blecha je přenašečem celé řady závažných infekčních onemocnění. Pokud váš byt okupuje blecha obecná, likvidace je nutná. Vyřešte otázku, jak odstranit blechy z bytu co nejdříve. Čím větší prodleva, tím více zasažený prostor.

  • Blechy se totiž dokáží množit neuvěřitelnou rychlostí.
  • Stačí, aby přežila jediná a celý proces, kterým byl „blechy doma likvidace“ přijde vniveč.

Na webových stránkách najdete nejen informace o tom, jak celý proces probíhá, ale také jaká je za deratizace blech cena.