Jak se zbavit potkanů v domě, hubení potkanů Praha

Úvod » Deratizace, hubení hlodavců Praha » Jak se zbavit potkanů v domě, hubení potkanů Praha
Nezávazná poptávka

Potkan je záludný v tom, že se do vašeho bytu dokáže dostat mnoha různými cestami. Jeho odstranění bývá poté pro laika velice problematické.

Jedním z nejvíce obávaných hlodavců, který nás může ohrožovat, je potkan. Poznáte ho velice snadno podle krátkého ocasu a tmavší srsti na hřbetě. Likvidace potkanů je nutná zejména z toho důvodu, že jsou přenašeči infekčních nemocí, ke kterým patří žloutenka nebo salmonelóza.

  • Otázku, jak se zbavit potkanů v domě, ale raději přenechte profesionálům.
  • Potkan je totiž velice nebezpečné zvíře.
  • Pokud se cítí ohrožen, pak dokáže zaútočit i na člověka.
  • A to velice nepříjemným způsobem.
  • Umí totiž vyskočit až do výšky jeho obličeje.

Problém, jak zabít potkana, tedy není vůbec jednoduchý. Deratizace potkanů Praha disponuje moderními prostředky, které spolehlivě zahubí tohoto vetřelce.

Chytrost a fyzická zdatnost potkana je při jeho likvidaci problémem

Potíže s tím, jak vyhubit potkany, také ještě více stěžují dvě jeho dispozice. Jednou z nich je fyzická zdatnost. Potkan se dokáže do vašeho bytu dostat odpadní kanalizací nebo vyšplhat i tři patra. Další jeho vlastností je chytrost. Ta se ukazuje především ve snaze, jak trávit potkany.

  • Pokud tedy chcete ochránit nejen svůj majetek, ale hlavně zdraví svých blízkých, kontaktujte odbornou firmu, která se na to, jak zničit potkany, přímo specializuje.
  • Nejde totiž jen o to, aby se z bytu tito nežádoucí nájemníci odstranili, ale také je zapotřebí provést dezinfekci zasažených míst.

Celý proces je také nutné provést v nejkratším možném čase, aby se zabránilo přenosu infekce nebo dalšímu množení tohoto hlodavce. Likvidovat je svépomocí by bylo tedy nebezpečné z mnoha úhlů pohledu. Na internetu je sice mnoho rad, jak na potkany, ale většinou jsou buď neúčinné anebo nebezpečné. Až bude pomocí odborné firmy váš domov opět čistý, zjistíte, že za deratizace potkanů cena není vůbec vysoká.

  • Zdravotní problémy, které mohou tito hlodavci člověku způsobit, mohou být fatální.