Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Jestliže máte pronajatý byt, pak se v podstatě nemusíte o nic starat. Veškeré opravy, které pochopitelně nejsou vámi zaviněné, platí majitel. Jednou z otázek ale je, jak se řeší problém, kdy se v bytě vyskytnou hlodavci nebo nežádoucí hmyz a je nutná deratizace.

  • Rozhodně se nedoporučuje, aby nájemce řešil tento problém svépomocí.
  • Nejen, že si s tím většinou laik neporadí, ale prodleva by mohla způsobit nárůst nežádoucích nájemníků do obřích rozměrů.
  • Oslovení profesionální firmy je tedy nezbytné.

Naše firma provádí hubení potkanů, hubení myší, hubení švábů a všechny ostatní naše služby se 100% úspěšností a garancí vrácení peněz v případě neúspěchu.

Deratizaci většinou platí majitel nemovitosti

Otázkou je, kdo platí deratizaci bytu. Podle zákona je to majitel nemovitosti. Což znamená, že deratizaci a následnou desinfekci platí majitel bytu, kterým může být fyzická osoba anebo právnická osoba (město nebo společenství vlastníků jednotek).

  • Pouze v případě, že by se prokázalo, že má výskyt hlodavců, hmyzu a jiných parazitů na svědomí nájemce, měl by povinnost uhradit vše on.

Deratizace je spolehlivá metoda, jak se vypořádat s hlodavci. Po ní musí následovat desinfekce, která odstraní nežádoucí stopy po těchto parazitech.