Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 11

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 11
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 11 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 11
Deratizace Praha 11 hlodavců

Deratizace Praha 11 potkanů

Deratizace Praha 11 myší

Deratizace Praha 11 krys

Deratizace Praha 11 potkani

Deratizace Praha 11 hubení

Deratizace Praha 11 potkan
Deratizace Praha 11

Deratizace Praha 11 provozujeme od samého založení naší firmy, což je již více jak 20 let. Na Praze 11 nabízíme všechny DDD služby – deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 11 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 11 jsou od naší firmy prováděny nejen rychle, efektivně a bezpečně ale také s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha 11 děláme již více jak 20 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 11 je dojezd do 120 minut od vašeho zavolání

Deratizace Praha 11 – proti komu je mířena nejvíce?

Praha 11 a její okolí je jednou z částí Prahy, kam deratizace také směřujeme. Naše rychlá, bezpečná a diskrétní deratizace Praha 11 je často žádaná a nejvíce namířena proti potkanům, myším a krysám.

Deratizace Praha 11 – potkan

Potkan je nejčastějším terčem deratizace Praha 11 a to neplatí jen o Praze 11, ale o celé Praze a všech větších městech v naší republice. Hubení potkanů je od naší firmy vždy s garancí rychlého dojezdu a 100% úspěšnosti. Pokud se dodrží námi navrhovaný postup pro deratizaci Praha 11 a výsledek nebude dokonalý, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě není žádoucí a to z toho důvodu, že přenáší infekční choroby na člověka či domácího mazlíčka. Lépe řečeno je zde riziko přenosu žloutenky, salmonelózy nebo nějakého parazita jakým je například svalovec. Dalším nebezpečím, které potencionálně potkan může představovat, je, že pokud se cítí ohrožen, tak zaútočí i na člověka. U Deratizace Praha 11 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 11 – myš domácí

Myš domácí je dalším hlodavcem, proti kterému je deratizace Praha 11 namířena. Myš je známá tím, že sežere naprosto vše, co může. To však paradoxně velmi komplikuje její odchyt či deratizaci. Je to dáno tím, že když má myš dostatek potravy, tak neopouští svůj ukrýt. Její deratizace svépomocí se díky této skutečnosti stává téměř nemožnou. Zároveň špatně provedené deratizace následně ztěžují odborný zásah, protože si hlodavci mohou vypěstovat rezistenci na použité jedy. Bezpečnost je pro profesionální firmy na prvním místě, vědí jak, kam a navíc ještě označí instalované pasti či jedy. Takovou to deratizaci, laik neprovede a je zde pak riziko otravy psa či kočky. Deratizace Praha 11 a i ve všech ostatních lokalitách se opravdu doporučuje nechat na odbornících. Hubení myší provádíme léta.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 11

V rámci dezinsekce vám nabízíme níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.