Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 12

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 12
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 12 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 12 hlodavců
Deratizace Praha 12

Deratizace Praha 12 potkanů

Deratizace Praha 12 myší

Deratizace Praha 12 krys

Deratizace Praha 12 potkani

Deratizace Praha 12 hubení

Deratizace Praha 12 potkan
Deratizace Praha 12

Deratizace Praha 12 pravidelně provádíme již od  samého počátku naší firmy, což je již více jak 16 let. Na Praze 12 nabízíme veškeré naše DDD služby – deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 12 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 12 jsou od naší firmy prováděny rychle, efektivně, bezpečně a s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha 12 děláme více než 20 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 12 je dojezd do 120 minut od zavolání

Deratizace Praha 12 – proti komu je mířena nejvíce?

Deratizace Praha 12 realizujeme již od samého začátku existence naší firmy. Naše rychlá, diskrétní a bezpečná deratizace Praha 12 je nejvíce namířena proti potkanům, myším a krysám.

Deratizace Praha 12 – potkan

V rámci deratizace Praha 12  je díky tomu nejvíce poptávek po likvidaci potkanů. Tento problém se ale netýká pouze Prahy 12, nýbrž celé Prahy a dokonce i všech větších měst v naší zemi.  Hubení potkanů je od naší firmy vždy s garancí rychlého dojezdu a 100% úspěšnosti. Pokud se dodrží námi navrhovaný postup pro deratizaci Praha 12, tak vám poskytneme garanci, že v případě neúspěchu vám budou vráceny peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě není žádoucí a to z toho důvodu, že přenáší infekční choroby na člověka či domácího mazlíčka. Konkrétně zde existuje možnost, že by vás potkan mohl nakazit žloutenkou, salmonelózou nebo nějakým parazitem, jakým je například svalovec. Pokud se cítí potkan ohrožen, tak je schopen zaútočit i na člověka a to je další potencionální nebezpečí. U Deratizace Praha 12 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 12 – myš domácí

Myš domácí je druhým nejrozšířenějším hlodavcem, který se vyskytuje v našich městech. Deratizace Praha 12 jsou tudíž i velmi často vedeny právě proti myším. Myš je známá tím, že sežere naprosto všechno, ale to naneštěstí neznamená, že je jí díky tomu snadné polapit. Jestliže má myš dostatek potravy, tak nemá potřebu vylézt ze svého úkrytu a díky tomu je její deratizace svépomocí téměř nemožná. Neodbornou deratizací, která bude velmi pravděpodobně nejenže neúspěšná, ale především si myši vytvoří rezistenci na použité jedy a její následná deratizace bude o mnoho složitější. Bezpečnost je pro profesionální firmy na prvním místě, kdežto u deratizace, kterou provádí laik, je zde riziko otravy psa či kočky. Deratizace Praha 12 a i ve všech ostatních lokalitách se opravdu doporučuje nechat na odbornících. Hubení myší provádíme léta.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 12

V rámci dezinsekce vám nabízíme níže uvedené služby. Likvidujeme veškerý hmyz, takže pokud níže není uveden, tak nás přesto neváhejte kontaktovat. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.