Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 13

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 13
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 13 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 13 hlodavcůDeratizace Praha 13

Deratizace Praha 13 potkanů

Deratizace Praha 13 myší

Deratizace Praha 13 krys

Deratizace Praha 13 potkani

Deratizace Praha 13 hubení

Deratizace Praha 13 potkan
Deratizace Praha 13

Deratizace Praha 13 naše firma provádí již od samého začátku. Jelikož naše společnost byla založena před více jak 20 lety, tak naše praxe v tomto oboru je opravdu velká. Na Praze 13 nabízíme všechny DDD služby. To znamená deratizace, dezinsekce a dezinfekce.

Deratizace Praha 13 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 13 jsou od naší firmy prováděny nejen rychle, efektivně a bezpečně ale také s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha 13 děláme již více jak 20 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 13 je dojezd do 120 minut od vašeho zavolání

Deratizace Praha 13 – proti komu je mířena nejvíce?

Praha 13 a její okolí patří mezi lokality, kam deratizace směřujeme poměrně často. Naše rychlá, bezpečná a v případě zájmu i diskrétní deratizace Praha 13 je nejvíce namířena proti potkanům, myším a krysám.

Deratizace Praha 13 – potkan

Potkany v rámci deratizace Praha 13 hubíme nejčastěji. Potkani ale nejsou nejvíce rozšířeny jenom na Praze 13, ale jejich deratizace je častá i ve všech ostatních částech a v ostatních městech v naší zemi.Hubení potkanů je od naší deratizační firmy vždy s garancí rychlého dojezdu, který je do 2 hodin a 100% úspěšnosti. Pokud se dodrží námi navrhovaný postup pro deratizaci Praha 13 a výsledek nebude dokonalý, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě není žádoucí a to z toho důvodu, že přenáší infekční choroby na člověka či domácího mazlíčka. Lépe řečeno je zde riziko přenosu žloutenky, salmonelózy nebo nějakého parazita jakým je například svalovec. Dalším nebezpečím, které potencionálně potkan může představovat, je, že pokud se cítí ohrožen, tak zaútočí i na člověka. U Deratizace Praha 13 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 13 – myš domácí

Myš domácí je dalším hlodavcem, proti kterému je často deratizace Praha 13 vedena. Myš je známá tím, že sežere naprosto všechno, ale to naneštěstí neznamená, že je jí díky tomu snadné polapit. Pokud má myš dost potravy, tak nemá potřebu vylézat z úkrytu. Její deratizace svépomocí se díky této skutečnosti stává téměř nemožnou. Zároveň špatně provedená deratizace následně ztěžuje odborný zásah, protože si hlodavci, ať už myš, potkani či krysy vytvoří rezistenci na použité jedy. Bezpečnost je pro profesionální firmy na prvním místě, takže u deratizace důkladně zvažují kam jedy a pasti umístit, následně je označí, aby nedošlo k možnosti otravy psa či kočky. Deratizace Praha 13 a i ve všech ostatních lokalitách se opravdu doporučuje nechat na odbornících. Hubení myší provádíme léta.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 13

V rámci dezinsekce vám nabízíme níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.