Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 14

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 14
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 14 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 14
Deratizace Praha 14 hlodavců

Deratizace Praha 14 potkanů

Deratizace Praha 14 myší

Deratizace Praha 14 krys

Deratizace Praha 14 potkani

Deratizace Praha 14 hubení

Deratizace Praha 14 potkan

Deratizace Praha 14

Deratizace Praha 14 pravidelně praktikujeme již od samého založení naší firmy Deratizace Praha. Naše společnost byla založena v roce 2005. Díky tomu máme s deratizacemi na Praze 14 velké zkušeností, které dokážeme zúročit. Provádíme kompletní DDD služby. To konkrétně znamená, že se na nás můžete obrátit v případě deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 14 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 14 jsou od naší firmy prováděny rychle, efektivně, bezpečně a s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha 14 děláme více než 17 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 14 je dojezd do 2 hodin od zavolání

Deratizace Praha 14 – proti komu je mířena nejvíce?

Deratizace Praha 14 jsou v našem podání vždy rychle, bezpečné a s dokonalým výsledkem. Garantujeme jak dojezd do 2 hodin, tak i 100% úspěch naší deratizace. Pokud námi navrhovaný postup deratizace nebude efektivní vrátíme vám peníze. Po celé Praze nejčastěji provádíme deratizace proti potkanům, myším a krysám. V tomto pořadí.

Deratizace Praha 14 – potkan

V rámci deratizace Praha 14 je nejvíce pohledávaná služba hubení potkanů. Tento problém se ale netýká pouze Prahy 14, ale celé Prahy a všech větších měst, které se v naší zemi nachází.  Hubení potkanů provádíme těmi nejmodernějšími postupy a přípravky. Jak již bylo zmíněno, tak pokud u deratizace Praha 14 bude dodržen námi navrhovaný postup a nebude likvidace potkanů úspěšná, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě není žádoucí a to z toho důvodu, že přenáší infekční choroby na člověka či domácího mazlíčka. Konkrétně zde existuje možnost, že by vás potkan mohl nakazit žloutenkou, salmonelózou nebo nějakým parazitem, jakým je například svalovec. Pokud se cítí potkan ohrožen, tak je schopen zaútočit i na člověka a to je další potencionální nebezpečí. U Deratizace Praha 14 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 14 – myš domácí

Myš domácí je druhým nejčastějším terčem deratizace Praha 14 a ostatních částí Prahy a měst. Myš je známá tím, že sní úplně vše a není vybíravá. To je však mnohem více nevýhodou v její likvidaci, než byste čekali. Díky tomu, že myš dokáže pozřít opravdu vše, tak nemá důvod vylézat z úkrytu a její odchyt se tak stává téměř nemožným. Nemusíte se ale bát, s likvidací myší na Praze 14 máme četné zkušenosti a poradíme si i ve vašem případě. Bezpečnost je pro nás na prvním místě, kdežto u deratizace, kterou byste prováděli sami, je riziko, že otrávíte psa, kočku a v extrémním případě dítě. Deratizace Praha 14 a i ve všech ostatních lokalitách se opravdu doporučuje nechat na odbornících. Hubení myší provádíme léta.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 14

V rámci dezinsekce vám nabízíme níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.