Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 15

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 15
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 15 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 15 hlodavcůDeratizace Praha 15

Deratizace Praha 15 potkanů

Deratizace Praha 15 myší

Deratizace Praha 15 krys

Deratizace Praha 15 potkani

Deratizace Praha 15 hubení

Deratizace Praha 15 potkan
Deratizace Praha 15

Deratizace Praha 15 naše firma provádí již od samého začátku. Naše společnost byla založena před více jak 16 lety a tak naše praxe v tomto oboru je opravdu velká. Na Praze 15 nabízíme veškeré naše DDD služby – deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 15 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 15 jsou od naší firmy prováděny nejen rychle, efektivně a bezpečně ale také s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha 15 děláme již více jak 16 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 15 je dojezd do 120 minut od vašeho zavolání

Deratizace Praha 15 – proti komu je mířena nejvíce?

Praha 15 je místem, kde deratizace provádíme pravidelně. Naše rychlá, diskrétní a bezpečná deratizace Praha 15 je často žádaná a nejvíce namířena proti hlodavcům jako je potkan, myš či krysa.

Deratizace Praha 15 – potkan

Potkany v rámci deratizace Praha 15 likvidujeme nejčastěji. Potkani ale nejsou problémem pouze Prahy 15, ale celé Prahy a všech ostatních větších měst. Hubení potkanů je od naší deratizační firmy vždy s garancí rychlého dojezdu, který je do 2 hodin a také s garancí 100% úspěšnosti provedeného zásahu. Pokud bude dodržen námi navrhovaný postup u deratizace Praha 15 a výsledek nebude dokonalý, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě není žádoucí a to z toho důvodu, že přenáší infekční choroby na člověka či domácího mazlíčka. Lépe řečeno je zde riziko přenosu žloutenky, salmonelózy nebo nějakého parazita jakým je například svalovec. Dalším nebezpečím, které potencionálně potkan může představovat, je, že pokud se cítí ohrožen, tak zaútočí i na člověka. U Deratizace Praha 15 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 15 – myš domácí

Myš domácí je dalším hlodavcem, proti kterému je často deratizace Praha 15 vedena. Myš je známá tím, že sežere naprosto všechno, ale to naneštěstí neznamená, že je jí díky tomu snadné polapit. Pokud má myš dost potravy, tak nemá potřebu vylézat z úkrytu. Její deratizace svépomocí se díky této skutečnosti stává téměř nemožnou. Zároveň špatně provedené deratizace následně ztěžují odborný zásah, protože si hlodavci mohou vypěstovat rezistenci na použité jedy. Bezpečnost je pro profesionální firmy na prvním místě, kdežto u deratizace, kterou provádí laik, je zde riziko otravy psa či kočky. Deratizace Praha 5 a i ve všech ostatních lokalitách se opravdu doporučuje nechat na odbornících. Hubení myší provádíme léta.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 15

V rámci dezinsekce vám nabízíme níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.