Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 17

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 17
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 17 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 17 hlodavcůDeratizace Praha 17

Deratizace Praha 17 potkanů

Deratizace Praha 17 myší

Deratizace Praha 17 krys

Deratizace Praha 17 potkani

Deratizace Praha 17 hubení

Deratizace Praha 17 potkan
Deratizace Praha 17

Deratizace Praha 17 provozujeme od samého založení naší firmy, což je již více jak 16 let. Na Praze 17 nabízíme veškeré naše DDD služby – deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 17 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 17 jsou od naší firmy prováděny nejen rychle, efektivně a bezpečně ale také s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha 17 děláme již více jak 16 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 17 je dojezd do 120 minut od vašeho zavolání

Deratizace Praha 17 – proti komu je mířena nejvíce?

Praha 17 a její okolí je jednou z nejčastějších lokalit, kam deratizace směřujeme. Naše rychlá a diskrétní deratizace Praha 17 je často žádaná a nejvíce namířena proti potkanům, myším a krysám.

Deratizace Praha 17 – potkan

Potkan je ze všech hlodavcům tím nejvíce vyhledávaným, proti kterému jsou deratizace Praha 17  namířeny a nejde jen o Prahu sedmnáct, ale i o ostatní části Prahy a ostatní města v České republice. Hubení potkanů je od naší firmy vždy s garancí rychlého dojezdu a 100% úspěšnosti. Pokud bude dodržen u deratizace Praha 17 námi navrhovaný postup a deratizace nebude úspěšné, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě není žádoucí a to z toho důvodu, že přenáší infekční choroby na člověka či domácího mazlíčka. Lépe řečeno je zde riziko přenosu žloutenky, salmonelózy nebo nějakého parazita jakým je například svalovec. Dalším nebezpečím, které potencionálně potkan může představovat, je, že pokud se cítí ohrožen, tak zaútočí i na člověka. U Deratizace Praha 17 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 17 – myš domácí

Myš domácí je dalším hlodavcem, proti kterému je často deratizace Praha 17 vedena. Myš je známá tím, že sežere naprosto všechno, ale to naneštěstí neznamená, že je jí díky tomu snadné polapit. Pokud má myš dost potravy, tak nemá potřebu vylézat z úkrytu. Její deratizace svépomocí se díky této skutečnosti stává téměř nemožnou. Zároveň špatně provedené deratizace následně ztěžují odborný zásah, protože si hlodavci mohou vypěstovat rezistenci na použité jedy. Bezpečnost je pro profesionální firmy na prvním místě, kdežto u deratizace, kterou provádí laik, je zde riziko otravy psa či kočky. Deratizace Praha 17 a i ve všech ostatních lokalitách se opravdu doporučuje nechat na odbornících. Hubení myší provádíme léta.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 17

V rámci dezinsekce, což lidově znamená likvidace hmyzu, vám nabízíme níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace, dezinfekce nebo dezinsekce vám nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.