Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 18

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 18
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 18 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 18 hlodavcůDeratizace Praha 18

Deratizace Praha 18 potkanů

Deratizace Praha 18 myší

Deratizace Praha 18 krys

Deratizace Praha 18 potkani

Deratizace Praha 18 hubení

Deratizace Praha 18 potkan
Deratizace Praha 18

Deratizace Praha 18 naše firma provádí již od samého začátku. Působíme po celé Praze a jejím okolí. Naše společnost byla založena před více jak 17 lety, takže naše praxe v tomto oboru je opravdu obrovská. Na Praze 18 nabízíme veškeré naše DDD služby – deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 18 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 18 jsou od naší firmy prováděny nejen rychle, efektivně a bezpečně ale také s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha 18 děláme již více jak 16 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 18 je dojezd do 120 minut od vašeho zavolání

Deratizace Praha 18 – proti komu je mířena nejvíce?

Praha 18 je místem, kam deratizace směřujeme pravidelně. Naše rychlá a diskrétní deratizace Praha 18 je často žádaná a nejvíce namířena proti hlodavcům jako je potkan, myš nebo krysa.

Deratizace Praha 18 – potkan

Potkany v rámci deratizace Praha 18 hubíme nejčastěji. Potkani ale nejsou nejvíce rozšířeny jenom na Praze 18, ale jejich deratizace je častá i ve všech ostatních částech a v ostatních městech v naší zemi.Hubení potkanů je od naší deratizační firmy vždy s garancí rychlého dojezdu, který je do 2 hodin a 100% úspěšnosti. Pokud se dodrží námi navrhovaný postup pro deratizaci Praha 18 a výsledek nebude dokonalý, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě není žádoucí a to z toho důvodu, že přenáší infekční choroby na člověka či domácího mazlíčka. Lépe řečeno je zde riziko přenosu žloutenky, salmonelózy nebo nějakého parazita jakým je například svalovec. Dalším nebezpečím, které potencionálně potkan může představovat, je, že pokud se cítí ohrožen, tak zaútočí i na člověka. U Deratizace Praha 18 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 18 – myš domácí

Myš domácí je dalším hlodavcem, proti kterému je často deratizace Praha 18 vedena. Myš je známá tím, že sežere naprosto všechno, ale to naneštěstí neznamená, že je jí díky tomu snadné polapit. Pokud má myš dost potravy, tak nemá potřebu vylézat z úkrytu. Její deratizace svépomocí se díky této skutečnosti stává téměř nemožnou. Zároveň špatně provedené deratizace následně ztěžují odborný zásah, protože si hlodavci mohou vypěstovat rezistenci na použité jedy. Bezpečnost je pro profesionální firmy na prvním místě, kdežto u deratizace, kterou provádí laik, je zde riziko otravy psa či kočky. Deratizace Praha 18 a i ve všech ostatních lokalitách se opravdu doporučuje nechat na odbornících. Hubení myší provádíme léta.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 18

V rámci dezinsekce vám nabízíme níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.