Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 21

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 21
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 21 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 21
Deratizace Praha 21 hlodavců

Deratizace Praha 21 potkanů

Deratizace Praha 21 myší

Deratizace Praha 21 krys

Deratizace Praha 21 potkani

Deratizace Praha 21 hubení

Deratizace Praha 21 potkan

Deratizace Praha 21 provádíme již od vzniku naší firmy, který se datuje již od roku 2005, což je již více jak 17 let. Na Praze 21 a stejně tak po celé Praze, nabízíme veškeré DDD služby – deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 21 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 21 jsou od naší firmy prováděny nejen rychle, efektivně a bezpečně ale také s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha 21 děláme již více jak 16 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 21 je dojezd do 120 minut od vašeho zavolání

Deratizace Praha 21 – proti komu je mířena nejvíce?

Praha 21 a její okolí je další lokalitou, kam za účelem deratizace vyjíždíme velice často. Naše rychlá, diskrétní a bezpečná deratizace Praha 21 je nejvíce namířena proti potkanům, myším a krysám.

Deratizace Praha 21 – potkan

Nejčastěji jsou deratizace Praha 21 namířeny právě proti potkanům. Deratizace potkanů, ale neprovádíme pouze na Praze devět, ale po celé Praze a všech větších městech v České republice. Hubení potkanů naše firma provádí s garancí rychlého dojezdu a 100% úspěšnosti. Pokud se dodrží námi navrhovaný postup pro deratizaci Praha 21 a výsledek nebude dokonalý, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě je dobré redukovat, protože potkan může přenášet na člověka či domácího mazlíčka různé nemoci, jako je například žloutenka, salmonelóza nebo parazita, kterým by například mohl být svalovec. Dalším nebezpečím, které potencionálně potkan může představovat, je, že pokud se cítí ohrožen, tak zaútočí i na člověka. U Deratizace Praha 21 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 21 – myš domácí

Myš domácí je dalším hlodavcem, proti kterému je často deratizace Praha 21 vedena. Myš sice sežere naprosto všechno, ale je spíše překážkou nežli výhodou v její deratizaci. Pokud má myš co jíst, tak nemá potřebu vylézat z úkrytu. Její deratizace svépomocí se díky této skutečnosti stává téměř nemožnou. Zároveň špatně provedené deratizace a to platí i u ostatních hlodavců a hmyzu, nese riziko, že si paraziti vytvoří rezistenci vůči použitým jedům a následný, byť profesionální deratizace bude značně stižena. Naši odborníci si ale vždy poradí, protože hubení myší provádíme skoro 20 let a neustále sledujeme nejnovější trendy.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 9

V rámci dezinsekce Praha 21 vám můžeme nabídnout níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.