Aktuálně provádíme deratizaci myší a potkanů stahujících se na zimu do sklepů.

Deratizace a dezinsekce Praha 22

Úvod » Deratizace a dezinsekce Praha 22
Nezávazná poptávka

Deratizace a dezinsekce Praha 22 cena

Druh škůdce - úkonKč/stanice
Hubení potkanů - 1 plastová stanice uzamykatelná480 Kč
Hubení myší - 1 plastová stanice uzamykatelná280 Kč
Doplnění deratizace1350 Kč + 130 Kč / doplnění
Úklid uhynulých hlodavců od 500 Kč/kus
Druh škůdceCena
Hubení štěnicod 950 Kč
Hubení švábů, rusod 950 Kč
Hubení blechod 1 000 Kč
Lividace octomilekod 1 050 Kč
likvidace vosího hnízdaod 1 550 Kč
Likvidace sršních hnízdod 1 550 Kč
Hubení mravencůod 950 Kč
Mouchyod 1 050 Kč

DOJEZD DO 2 HODIN

Pro nacenění našich služeb volejte : 739 588 341

Deratizace Praha 22
Deratizace Praha 22 hlodavců

Deratizace Praha 22 potkanů

Deratizace Praha 22 myší

Deratizace Praha 22 krys

Deratizace Praha 22 potkani

Deratizace Praha 22 hubení

Deratizace Praha 22 potkan
Deratizace Praha 22

Deratizace Praha 22 provozujeme od samého začátku naší firmy, který se datuje již od roku 2005, což je již více jak 17 let. Na Praze 22 a stejně tak po celé Praze, nabízíme veškeré naše DDD služby – deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Deratizace Praha 22 – proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 22 jsou od naší firmy prováděny nejen rychle, efektivně a bezpečně ale také s maximální možnou diskrétností
  • Všichni naši zaměstnanci mají dlouhodobou zkušenost s jednotlivými deratizacemi
  • Deratizace Praha 22 děláme již více jak 16 let
  • Další naší výhodou u deratizace Praha 22 je dojezd do 120 minut od vašeho zavolání

Deratizace Praha 22 – proti komu je mířena nejvíce?

Praha 22 a její okolí je jednou z nejčastějších lokalit, kam deratizace směřujeme. Naše rychlá, diskrétní a bezpečná deratizace Praha 22 je často žádaná a nejvíce namířena proti potkanům, myším a krysám.

Deratizace Praha 22 – potkan

Jak jsme již psali v předešlém odstavci, tak potkan je nejčastějším terčem deratizace Praha 22 a nejen na Praze osm, ale po celé Praze a všech větších městech v České republice. Hubení potkanů naše firma provádí s garanci rychlého dojezdu a 100% úspěšnosti. Pokud se dodrží námi navrhovaný postup pro deratizaci Praha 22 a výsledek nebude dokonalý, tak vám vrátíme peníze.

Přítomnost potkana v Praze nebo i v jakémkoliv jiném městě je žádoucí redukovat, protože potkan může přenášet na člověka či domácího mazlíčka různé nemoci jako je například žloutenka, salmonelóza nebo parazita, kterým by například mohl být svalovec. Dalším nebezpečím, které potencionálně potkan může představovat, je, že pokud se cítí ohrožen, tak zaútočí i na člověka. U Deratizace Praha 22 nedoporučujeme přemýšlet o řešení na vlastní pěst, ale objednat profesionální firmu.

Deratizace Praha 22 – myš domácí

Myš domácí je dalším hlodavcem, proti kterému je často deratizace Praha 22 vedena. Myš sice sežere naprosto všechno, ale je spíše překážkou nežli výhodou v její deratizaci. Pokud má myš co jíst, tak nemá potřebu vylézat z úkrytu. Její deratizace svépomocí se díky této skutečnosti stává téměř nemožnou. Zároveň špatně provedené deratizace a to platí i u ostatních hlodavců a hmyzu, nese riziko, že si paraziti vytvoří rezistenci vůči použitým jedům a následný, byť profesionální deratizace bude značně stižena. Naši odborníci si ale vždy poradí, protože hubení myší provádíme skoro 20 let a neustále sledujeme nejnovější trendy.

Deratizace provádíme po celé Praze

deratizace Praha 1deratizace Praha 2 deratizace Praha 3deratizace Praha 4deratizace Praha 5 – deratizace Praha 6deratizace Praha 7deratizace Praha 8 – deratizace Praha 9 – deratizace Praha 10

Dezinsekce Praha 22

V rámci dezinsekce Praha 22 vám můžeme nabídnout níže uvedené služby. Na všechny naše služby, ať se jedná o deratizace či dezinsekce, nabízíme 100% záruku na jejich úspěšnost.